Σήμερα Κυριακή 11 Φεβρουαρίου στις 22:00, ο Δήμαρχος Μεγαλόπολης Κώστας Μιχόπουλος θα επικοινωνήσει με τους πολίτες , σε ζωντανή μετάδοση από την σελίδα του Δήμου στο Facebook.
Απόψε εγκαινιάζεται μια νέα μορφή επικοινωνίας όπου οι πολίτες θα ενημερώνονται σε ζωντανή σύνδεση από τον Δήμαρχο για τα σημαντικά θέματα του Δήμου μας.
Σύνδεσμος ιστοσελίδας Δήμου Μεγαλόπολης
https://www.facebook.com/dhmos
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
- Advertisement -