Στο 95′ ισοφάρισε σε 1-1 η Καλλονή τον Αστέρα

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ αναδείχθηκε ισόπαλος 1-1 στη Μυτιλήνη με την Καλλονή, μιας και στην τελευταία φάση του παιχνιδιού δέχτηκε την ισοφάριση από την κεφαλιά του προωθημένου στο κόρνερ Αναστασιάδη.

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ προηγήθηκε στο σκορ χάρη στην εύστοχη εκτέλεση πέναλτι από τον Γιάννου στο 84ο λεπτό.
Η Καλλονή στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων, κι ενώ έπαιζε με 9 παίκτες, στην τελευταία φάση του αγώνα ισοφάρισε σε 1-1 όταν κέρδισε το πρώτο της κόρνερ στο ματς, η άμυνα του Αστέρα απέκρουσε σε νεό κόρνερ που κατέληξε σε γκολ από τον Αναστασιάδη που έμεινε αφύλακτος στη μικρή περιοχή και σκόραρε με κεφαλιά για την ισοφάριση.

Ως αλλαγή αγωνίστηκε στο 58’ ο Παπαδόπουλος.

Βαρύ πένθος στο Άστρος: «Έφυγε» από τη ζωή σε ηλικία 25 ετών ο Παναγιώτης Κολοβός

Δύσκολες ώρες για την τοπική κοινωνία του Άστρους Κυνουρίας...

Δώρο Πάσχα: Έως και τη Μεγάλη Τετάρτη η καταβολή