Το πρώτο του φιλικό παιχνίδι έδωσε σήμερα η ομάδα του Παναρκαδικού με το νέο της προπονητή, με την ομάδα της Κορωνίδας Κοιλάδας.
[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpnanea%2Fvideos%2F561045278206610%2F&show_text=false&width=560″ width=”560″ height=”314″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true” ]
Το παιχνίδι έληξε 1-0 υπέρ του γηπεδούχου Παναρκαδικού και έδωσε την ευκαιρία στον Θωμά Μαυρουδή, νέο προπονητή της ομάδας, να δει τους παίκτες του και να δοκιμάσει τα συστήματα του.
Το pna.gr συνεργάτης και χορηγός επικοινωνίας του Παναρκαδικού βρέθηκε στο γήπεδο και σας μεταφέρει τις πρώτες εικόνες.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.