Ο Τάσος Γεωργουδιός τραγούδησε και με τον Πάνο Μουζουράκη στην σκηνή ενώ επέλεξε να συνεχίσει στον διαγωνισμό με τον Σάκη Ρουβά.
[iframe width=”650″ height=”365″ src=”https://www.youtube.com/embed/Vg2INbXWMEw” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen ]
Οι καρέκλες της Έλενας Παπαρίζου και του Σάκη Ρουβά γύρισαν, στην συνέχεια ζήτησε απο τον Πάνο Μουζουράκη να τραγουδήσουν μαζί και τελικά επέλεξε τον Σάκη για τη συνέχεια του διαγωνισμού. Καλή επιτυχία.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.