Εκτός Κυπέλου ο Αστέρας Τρίπολης μετά την ήττα (0-1) από τον Ηρακλή

Ο Αστέρας ηττήθηκε από τον Ηρακλή (0-1) στην Τρίπολη και αποκλείστηκε από τη συνέχεια του Κυπέλλου Ελλάδος. Το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση σημείωσε ο Ρομάνο στο 56ο λεπτό με πλασέ μετά από κάθετη πάσα του Κυριακίδη.

Ο Αστέρας δημιούργησε ευκαιρίες στο δεύτερο ημίχρονο, πριν και μετά το γκολ, αλλά δεν κατάφερε να σκοράρει. Στο 47’ το δυνατό σουτ του Μπαράλες έφυγε ελάχιστα άουτ, ενώ οι κεφαλιές του Πάρα στο 63’ και στο 67’ έστειλαν την μπάλα να περάσει άουτ δίπλα από την εστία του Ηρακλή.

Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το μαγικό της ταξίδι για το Παρίσι

To μαγικό της ταξίδι για το Παρίσι ξεκίνησε η...

Επιτρεπόμενο Ωράριο Λειτουργίας Καταστημάτων

Τα εμπορικά καταστήματα και τα καταστήματα παροχής υπηρεσιών σε καταναλωτές, επιτρέπεται να λειτουργούν, τηρούμενης της εργατικής νομοθεσίας: 1ον.  ΩΡΑΡΙΟ:  Από τις 6:00  έως  τις  21:00,         ΗΜΕΡΕΣ:  Από τη Δευτέρα έως και το Σάββατο, εκτός από τις εξής ημέρες:         α) την πρώτη ημέρα του έτους (Πρωτοχρονιά),         β) την ημέρα της εορτής των

Ο Σύλλογος Αρκάδων Ορειβατων Οικολόγων [ΣΑΟΟ] θα εξορμήσει στο όρος Ζάβιτσα της Κυνουρίας

Την Κυριακή 21 Απριλίου 2024 ο Σύλλογος Αρκάδων Ορειβατων...