Ο περιφερειάρχης Πελοποννήσου Παναγιώτης Νίκας παραδίδει στις 12 το μεσημέρι αύριο Παρασκευή 8 Δεκεμβρίου, στην Τρίπολη, το ανακαινισμένο από την Περιφέρεια ποδοσφαιρικό γήπεδο των Φιλικών.
Το έργο, που χρηματοδότησε η Περιφέρεια Πελοποννήσου στο μεγαλύτερο μέρος του ενώ ενίσχυσε οικονομικά και ο Δήμος Τρίπολης, αφορά στην ανακαίνιση του γηπέδου που αποτελεί την έδρα της ιστορικής ΑΕΚ Τρίπολης, ενώ σε αυτό αγωνίζονται και άλλες ομάδες της ευρύτερης περιοχής.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.