![](https://pna.gr/wp-content/uploads/2023/04/62bc3d77b63d55d98bcfec054a0d4fe7_XL.jpg)
Στην περιοχή που εκτελούνται οι εργασίες στον οικισμό της Στούπας, της κοινότητας Νεοχωρίου στο Δήμο Δυτικής Μάνης, για το έργο της ανάπλασης της παραλιακής οδού επισκέφθηκε ο πρ.Περιφερειάρχης και επικεφαλής της παράταξης «Νέα Πελοπόννησος» Πέτρος Τατούλης συνοδευόμενος από τις Περιφερειακές Συμβούλους Ντίνα Νικολάκου και Αντωνία Μπούζα, κατόπιν πρόσκλησης κατοίκων και επαγγελματιών της περιοχής.