Χθες (4.9.2023) το μεσημέρι, στο 17 ο χιλιόμετρο της Επαρχιακής Οδού Μυρτέας – Γερακίου, Ι.Χ. επιβατηγό όχημα που οδηγούσε 72χρονος ημεδαπός, εξετράπη της πορείας του, εισήλθε σε αγρόκτημα όπου προσέκρουσε σε δέντρο και ανετράπη, με αποτέλεσμα το θανάσιμο τραυματισμό του.
Προανάκριση διενεργεί το Αστυνομικό Τμήμα Ευρώτα.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.